Szczepienia COVID-19

Informujemy, iż nasza przychodnia jest zarejestrowana jako punkt szczepień przeciwko CODIV‑19. W związku z tym uruchomiliśmy cały dział poświęcony szczepieniom przeciwko pandemii. W dziale tym są aktualne informacje na temat programu szczepień oraz organizacji szczepień w naszej przychodni.

Organizacja szczepień

 1. W systemie komputerowym Narodowego Programu Szczepień zostanie wystawione dla Państwa e-skierowanie,które będzie ważne 60 dni.( tego skierowania nie wystawia lekarz POZ).

  Dopiero po pojawieniu się w systemie informatycznym e-skierowania można ustalić termin szczepienia:

  • telefonicznie poprzez Infolinię Narodowego programu Szczepień: 989 lub 22 62 62 989,

  • za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (dostęp na stronie pacjent.gov.pl),

  • osobiście lub przez osoby drugie z upoważnieniem w rejestracji naszej przychodni (Przyjmujący zgłoszenie sprawdzi, czy rzeczywiście mamy e-skierowanie. Zrobi to na podstawie danych, które należy podać /nie trzeba znać numeru e-skierowania/).

 2. W analogiczny sposób, jak w punkcie 1) zostanie wyznaczony termin szczepienia.

 3. Po umówieniu się dostaniemy na telefon komórkowy powiadomienie SMS-em z informacją o miejscu i terminie szczepienia. Na dzień przed wizytą przyjdzie kolejny SMS z przypomnieniem (powiadomienie przyjdzie tylko SMS-em, innej możliwości nie ma).

 

Informacje dodatkowe

Informacje na temat szczepień uzyskać można  pod telefonem Infolinii Narodowego Programu Szczepień: 989 lub 22 62 62 989.

Ponieważ szczepionka podawana jest w dwóch dawkach, od razu zostaniemy zapisani na drugi termin wizyty. Drugie szczepienie powinno się odbyć po 3 tygodniach od pierwszego, o drugiej wizycie przypomni SMS.

Bardzo prosimy przychodzić na szczepienie z wypełnionym kwestionariuszem, który jest zamieszczony na naszej stronie internetowej (dostęp www.alma-med.pl).

 

Nasza poradnia szczepi tylko w gabinecie zabiegowym. Nie świadczymy usługi poza przychodnią(w domu pacjenta).

Inne strony na temat szczepień

Szczepienie przeciwko COVID-19 (strona rządowa)

 

Poprzednia strona: Prywatne gabinety Następna strona: O firmie